This magic tango...

5-9-2004

Bazı şeyler bazen farklı gelir insanın gözüne, zaman ve uyum ilişkisi ilginç. Aynı öykü içerisinde tango, istanbul, aşk ve göbek dansı geçiyorsa ve siz bundan etkileniyorsanız hayatınızda bazı şeyleri gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir. Hele ki kendilerine kırmızı elvisler diyen bir grup manyak bunları söylüyorsa.

Uzun zaman oldu bir şeyler yazamadım, en azından gerçekten yegane nedenim olan yazmak konusunda yazamadım. Nitekim gene uzun zaman oldu birt şeyler yapamadım yada yaptım ancak bana yapmışım gibi gelmiyor. Durum nedir ne olmalıdır, evde otururken karanlığın anlamı var mıdır ? Yoksa ışık sadece başkaları için midir ?

Saçmalamanın amacı olduğuna inanmadım ancak basit şeyler basit gider. Kafam karışık, aşırı dumanlı, hayat ağrılı ve sızılı tuhaf olaylar giden hayatlar ve gelmeyenler. Herşey ufak bir şeyle başladı, herşeyin başladığı ve herşeyin gittiği gibi. Filan filan....

Şuraya iki küsür bok yazacaktım onunda içine ettiler zaten gece 12 den önce haram bize ezik edebiyatı. Neyse başka bir bahara.

Şairin dediği gibi hoppa tumba...

Recent Blog Posts

See all of the blog posts