Star Wars' ı sevmiyorum ve biliyorum o da beni sevmiyor

23-3-2005

Star Wars ile ilgili sevdiğim tek şey Star Wars Republic Commando

Anladınız herhalde son zamanlarda o kadar kasıntıyım ki saçmalamaktan geri duramıyorum. Google adlinks diye bir şey yapmış, boktan tutmayacak işe yaramayacak bir şey olduğu aşikar. Daha sonradan tutarsa rezil olmamak için bu metni sileceğim ve yerine "ben demiştim" diye kendimi moda sokabileceğim bir şeyler yazacağım.

ADO.NET de data adapter mantığı ve SQL Native read vs. çok sevimli zekice, takdir ettim tekrar.

American Splendor (benim görkemli hayatım) ı izledim, beklediğimden kötü, beklemediğimden iyi. Herşeyden öte gerçek, ikinci katta ise kafamda dönen bir hikaye fikrimi olgunlaştırdı, aynı döngüye dahil olan materyaller arasında nerd nations' ta izlediğim kafayı çizdirmiş herşeyi kaydeden bir tip ve NTV de izlediğim bir aşk belgeseli de var.

Şu derecede de kötü bir playlist e sahibim,

  1. Britney Spears, Do Something
  2. Destiny's Child, Unuttum parçanın adını
  3. Kim söylüyor bilmiyorum, Come on Closer (soundtrack olan)
  4. Pi Soundtrack Album, Track 05

Yapılacaklar;
Korsanı destekleyerek orjinal yazılımın ve oyunların fiyatını düşürecek bir movement a ön ayak ol, sonra adını ve şehrini değiştirip korsan takas yapanları yakalat ve p2p' leri zehirle. Korsanı desteklemeyenlere küfret.

Günün Notu;
Sütler gaz yapıyor, gaz yapmayan sütler de çok çirkin, bu çıkmaz, kısır döngü hayatsal ergenliğimize erk olmamızı engelleyen sorun için ekstra birer saat Ar-ge yap.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts