SpamBully, Bana maillarımı geri verin !

30-11-2005

Şu an haftalık spam alma ortalamam 1250 civarlarında, Her spame 3 saniye harcarsam haftada 1 saatimi spamleri silmek için harcıyorum diyebiliriz. Bunun yanında gerçek okuyamdığım önemli bir e-mail olursa o da bana daha acıya patlayabiliyor. Ki tam olarak spam başına harcanan ortalamayı düşünürsem 3 saniyeyi geçecektir.

Beynime vediği hasar da cabası.

Geçen haftalarda SpamBully' nin deneme sürümünü kullandığımı söylemiştim daha sonradan deneme sürem bitince satın almaya karar verdim, üstteki hasarları düşününce bu yazılım için 30$ çok uygun bir ücret. Bugün gene 3 kitaba 30$ ödediğimi düşününce hele hiç bir şey. Yanlış anlaşılmasın kitapları aşşağılamak değil bir yazılım üretmenin zorluğunu bilmek ve bu yazılımın faydaları ile Irvine Wilsh Porno kitabının faydalırını kıyaslamaya çalışmamdan dolayı.

Sonuç olarak yazılımı bugün satın aldım, enfes bir kayıt sistemi var. Bana gelen bilgilerle kayıda başlattım ve direk kendi serverına bağlanmaya çalıştı ancak firewall' dan dolayı bağlanamadı ve bana e-mail aracılığı ile kayıt işlemini tamamlayabileceğini bildirdi. Bende buna onay verdim ve bir e-mail gönderdi.

Daha sonra bu e-mail' a otomatik olarak bir cevap geldi ve bu cevabı alan Outlook' um hemen register işlemini tamamladı. Kesinlikle zekice ve çalışıyor. Ek olarak kullanıcıya bu derecede saygı duyan bir firma görmekse gözlerimi yaşattı. Bir yazılımın kafasına göre bir yerlere bağlanmasına gözüm kapalı izin veremem değil mi?

Recent Blog Posts

See all of the blog posts