Sex Materyalleri !

28-10-2004

Videolar, resimler bedava ücretsiz download. İnternette sex resimleri bulma, sex bulma ve sex videoları bulma yolları nelerdir? Arama 'nın en çok kelimeleri sex, porno, mp3, seks, oyun, burs, melodi. Diğer armalar nez sex, Hülya Avşar sex, Bir de hülya avşar' ın internette ne kadar geçtiğini biliyor muydunuz? Tam 80.000 ! ve eminim ki bunların %80'i Hülya Avşar ile alakasız içerik sunan siteler. Sex insanlara bunu yaptırıyor işte.

Benim iki nokta dikkatimi çekti birincisi sex kelimelerinden sex' in daha çok aranması hatta en çok aranması. İkincisi burs ve melodi sex in' nin bu derece çok aranması. Sex Melodi' nin bu kadar hot çok aranması bize muz yaz gönder tarzı reklamlar gösteren Show tivi gibi tuhaf kanalların bu işten nasıl para kırdıklarının da bir kanıtıdır herhalde.

Bir müzik kısır döngüsüne girdikten sonra kendimi tekrar Seks Pistols' e verdim. Hepsi birbirinden süper şunları geçmiş zaman olur ki tadında tekrar dinlemeye aldık, yanın bir de Kill Bill Vol I' i ekledim. Bu ekibe eşlik eden tabii kötü bir placebo albümü, süper bir Red Elvises albümü, Anathema' dan empty, deep gibi damarlar, JJ Johanson' dan 2 albüm, DJ Tiesto 3 full live performans, Ramones denen komik gruptan 2 parça, sevgili Britney' de Toxic ve gene iğrenç bir Kyle Minogue albümü birer ikişer tane ıvır zıvırlar (J. Lo, Portishead, Kelis, Boney M, Iced Earth). Seks Pistols ve diğerleri.

Hepsi dama olan Sex Pistols' ten;

Dip Not (sexy ama ya da sex ama kritik) - Sex Pistols ! tü. Buradaki not şimdilik silinmiştir belki ileriki tarihlerde ellerimizden öper.

17 Şubat, P:15, T:19.238, D:170 : Sex Pistols ! başlığını geri çeviriyoruz. Şimdi buradaki durum şahsi teorimi destekliyor.

Sex konuları devam ediyor...

Recent Blog Posts

See all of the blog posts