Saygılar, 2005

1-1-2005

Yılbaşı maymunluklarımızı yaptık, şimdi de 2005 içerisindeyiz. Düşünüyorum da daha dün milenyum başını kutluyorduk (2000), arkada J. Lo ve Europe' un piç edilmiş final countdown' ı.

Kötümser bir giriş oldu, saat 2 gibiydi kanallar porno yayına geçince adım adım cinayet isimli kötü sandra bullock filminin ikincisi CDsine saygı dahi duymadan yarı ölüm hissettim, yavaş ve sakin. Sabah 9:00 da wireless kurulumumu başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, sessizce bundan önceki seneler gibi hayatıma devam etmeye başladım.

Bu arada bir dizi arkadaş, eş, dost, akraba yılbaşı tebrikleri göndermiş, beni tanıyanlar zaten bu konuda ne kadar rezil, aciz ve kötü bir insan olduğumu bilirler. Buradan hepsine sevimli ve kendilerini bulabilecekleri yeni yıl dilerim. Yeni yıl belki insan hayatında bir dayatma süreci olsa da yarın sigarayı bırakacağım tadında insanın psikolojik açıdan aradığı dönüm noktalarında önemli bir yere sahip. Dolayısıyla bu açıdan saygıyı hakediyor.

Sandra Bullock tabii ki elimizden bu şekidle iki cümle ile kurtulamayacak, zaten uzun süredir bir şeyler yazamıyorum biraz zevkimi alayım. Bu yazı uzadı, dedim ya bu akşam biraz yazacağım.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts