Reklamlar

10-4-2008

Siteye aylık yeni reklamlar geldiğinden, sponsorluk gibi çalışmalara yöneldiğimden ve Adsense' in artık inanılmaz düşük getirisinden dolayı Adsense reklamlarını en küçük hale getirdim. Eğer siteye özel genel sponsor ya da düzenli aylık reklamlar edinebilirsem Adsense' leri tamamen kaldırmayı düşünüyorum.

Ek olarak sitenin yeni tasarımı hazır, 1024x768 de adam gibi gözüken, reklamların tasarımı bozmayacağı, daha okunaklı bir yapı. Maalesef biraz beklemeniz gerekiyor tüm altyapıyı değiştirip ASP.NET te tekrar yazdığım için bir iki hafta daha geliştirilmesi sürecek. Sitenin tasarımdan, geliştirilmeye tüm macerasını da bir bog dizisi olarak hazırlıyorum. Yeni tasarım yayına girer girmez (girebilirse!) o blog dizisini de yayınlamaya başlayacağım.

Son olarak yeni alt yapı için istenen özel istekler var mı? Mesela ana sayfada dansöz oynatalım mı? Ya da yorumlarınıza gelen cevaplar e-mailınıza gelsin mi? Geyik konular hariç sadece teknik konulardaki mesajlar için ayrı bir RSS mi isterseniz? Gravatar desteği mi istersiniz? Siteye forum mu koyalım? Tek makaleler altında makaleye özel FAQ mu olsun? Daha gelişmiş bir arama sistemi mi olsun?

Site hakkındaki her türlü isteği yazabilirsiniz, ben de bu sayede henüz geliştirme aşamasındayken bunları halledebilirim.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts