Ramazan Ayımız Hayırlı Olsun

15-9-2007

Herşeyden önce hepimizin ramazan ayi hayırlı geçsin, İnşallah on iki ayın içerisinde bu ayın özel olduğunu anlayıp bazı şeyleri yapmadan önce iki defa düşünebiliriz. Bu sene bende pek bir şey yok geçen seneden Ramazan Hazırlıkları yazısı belki biraz yardımcı olur. Bu ramazanın bir kısmını Türkiye de geçirme planım vardı ancak mümkün olmadı, oradaki atmosferi kaçırdığıma da gerçekten üzülüyorum.

Ramazan faslından sonra;
Ahhh, bir süredir obsesif şekilde bir proje üzerinde çalıştığımdan pek piyasada gözükmüyorum. Bunun üzerine işlerin yoğunluğu ve ofis dışında çalışmam ile şimdi de Ramazan ve diğer bir dizi sorumlulukta eklennince bir süre daha muhtemelen rolantide gideceğiz.

E-maillar ve bana e-mail atmış kişiler;
Şu an Inbox' ım da 142 e-mail var ve bunların hepsi bir şekilde cevap bekliyor. Açıkçası 3 aydan bu yana cevap yazmadığım e-maillar var ve bir gün cevap yazarım diye orada beklemekteler. Cevap vermediğim umursamadığım vs. anlamına gelmiyor (çünkü 2-5 günden sonra sitem mailları alıyorum) sadece günümde, haftamda, ayımda değilim anlamına geliyor.

O yüzden tüm bu arkadaşlar kusura bakmasın, henüz bu e-mailları cevaplamaya ve site ilgili yapmam gerekenleri yapmaya başlamadım, muhtemelen bir sürede başlamayacağım.

Bu arada Mesut dostum bana bu yazı ile ilgili bir e-mail göndermiş ve gözü kapalı 4-5 tane yazım hatası bulmuş. Dolayısıyla yazıyı tekrar düzenledim. Ben bu kadar kötü bir türkçeyi hakedecek ne yaptım? Şimdi iki kişi daha çıkıp bu ekteki yazım hatalarını da bulur!

Recent Blog Posts

See all of the blog posts