.NET Geliştiricileri Aranıyor

3-5-2012

i-want-you-flat

Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi son 3 senedir Netsparker yazılımının geliştirilmesi, dünya pazarına açılması daha iyi olması vs. gibi işlerle uğraşıyorum. Teknik ekibin çoğunun Türk olduğu bir yapı altında takım arkadaşlarıyla bir çok şey öğrendik.

Bu 3 sene içerisinde öğrendiklerimizden onlarca blog postu çıkar ama o konuya başka bir zaman girelim.

Az zamanda büyük işler başardık, Allah’ın izniyle HP, IBM gibi firmalarla karşı karşıya olduğumuz bir sektörde bilinen bir isim olduk, yüzlerce mutlu müşterimiz oldu, Netsparker Community Edition 100.000’den fazla download edildi! NASA, GE, DELL, EA Games, ING, Skype ve benzeri bir çok dünya firmasında yazılımımız aktif olarak kullanılmaya başladı. Dünyanın en büyük open source firmalarında güvenlik süreçlerine girdi.

Şimdi daha fazla büyümek istiyoruz ve onun için Türkiye’deki teknik ekibimizi genişletiyoruz.

5 sene önce Hayalet Çalışan diye bir yazı yazmıştım, kendi sektörde bir çok yerde çalışmış biri olarak kendi çalışmak isteyeceğim bir firma oluşturmaya çalışıyorum hep. Bizimle çalışmanın bazı avantajları:

Evden çalışmak
O her zaman taşınmak istediğiniz balıkçı köyüne taşınabilirsiniz.

Esnek çalışma saatleri
Belli ortak saatler dışında istediğiniz saatlerde çalışabilirsiniz, bugün keyfiniz yoksa çalışmak zorunda değilsiniz, keyfiniz gelince işinizi bitirebilirsiniz (Hafif ROWE tadında).

Paranın alabileceği en iyi donanım
Eğer bir şeye ihtiyacınız varsa söylemeniz yeterli. Bunun yanında i7 6 Core, 32GB RAM gibi test amaçlı kullanabileceğiniz harika sistemlerde elinizin altında. Gerektiğinde AWS Cloud gibi yapıları da kullanabiliyorsunuz.

Paranın alabileceği en iyi yazılımlar
Bir yazılıma ihtiyacınız varsa söylemeniz yeterli.

Diğer Ekstralar
Kitap, eğitim, konferans vs. eğer bir şey sizin kişisel gelişiminize veya işinize yardım olacaksa söylemeniz yeterli.

Size Özel
Küçük bir ekipte her türlü özel duruma, isteğe anlayış vardır. Mesela geçen sene ekipten bir arkadaşımız tüm Ramazan ayında tatil aldı.

Esnek ve Yeniliğe Açık
Ekibin her bireyi herhangi bir sürecin geliştirilmesine aktif müdahale edebilir. Mesela daha önceden 2 ay boyunca haftada 4 gün çalışmayı denedik, çalışma saatlerini tamamen serbest bıraktık vs. Özetle esnek ve açık bir yapıya sahibiz, dogmatik fikirlerin olmadığı bir ortamda yaşıyoruz.

Süper Teknik Ekip
Web güvenliği konusunda dünyada çalışabileceğiniz sayılı yerlerden biri burası ve bilgi paylaşımı konusunda tamamen açık bir ekibe sahibiz.

splash[1]

Ürün Firması
Sadece tek bir ürün geliştiriyoruz ve başka hiç bir servisimiz yok. Tüm dünyada satılan, on binlerce aktif kullanıcısı olan bir ürünün parçası olacaksınız, özellikle danışmanlık firmalarından sıkılanlara bildirilir.

Gittiğiniz bir konferansta tanıştığınız insanların yazılımınızı kullanıyor olma ihtimali, stackoverflow’da bir soruya üzerinde çalıştığınız yazılımın cevap olarak yazılması ya da LinkedIn’de baktığınız bir kişinin CV’sinde deneyimli olduğu yazılımlar arasında çıkma ihtimali de popüler bir ürün geliştirmenin gizli avantajları arasında.

Transparan
İçinde açık bir firmayız, hemen hemen tüm bilgilere çalışanlar ulaşabilir ya da sorabilir. Bugün satış yaptık mı? Siteye kaç ziyaretçi geliyor? Demo kullanıcılarının kaçı İstanbul’dan? Firma, ürün ve süreç konularında herkesin fikir hakkı olduğu gibi bilgilere ulaşma hakkı da var.

Full Time Q/A Testers
Evet, yazdığınız kodun doğru çalıştığını sizden başka test edecek kişiler de var ekibimizde!

Hala buradaysanız ve bu ilginizi çekiyorsa aranılan pozisyonun detayları ve işe nasıl başvurabileceğiniz şurada:

.NET geliştirici pozisyonuna birden fazla kişi alınacak ve hemen başvurabilirsiniz.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts