Marmaraya Karşı Sinema

12-9-2004

Önemli Açılış Notu : Bu yazı tamamen gereksizdir, bu sitede gerekli, yarı-gerekli yazı arayan kişiler tarafınca okunmaması şiddetle tavsiye edilir.

Marmaraya karşı köfte - patates, Hayatın tadı Amerikan kapitalizminin yegane bekçisi kola ile birleşince, olamaz yoksa hayatın tadı bu mu ? demek isteyebilirsiniz.

Pazar günleri salaktır, TV de bir bok olmadığı gibi ertesi gün ya iş vardır, yada okul. Şimdi tutup buraya bir makale yazmamızı bu yüzden bekleme hakkına sahip değilsiniz.

Neyse yemek sonucu bir çok şey öğrendik, saa 19:00 da yenen deniz kenarı yemekler serin ve keyifli oluyor. Benim gibi tek kişiyseniz biraz da derinden oluyor. Bu akşam işim yok, Gavurların deyimiyle lokal bir VCD / DVD ci dükkana girip daha önceden izleyemediğim ve tamamen oynayanlarına yanarak Gossip' i aldım. Bu arada TV de haberlere maruz kalıyorum, yazının dengesizliğini de ona bağlıyorum.

Bölüm 2 : Mevzu sinemadan açılmışken (sanki başkası açıyorda ben devam ediyor, gelin güvey durumu) SkyTurk' te En Heyecanlı Yeri isimli program hakkında laga luga yapmak isterim. İlk söylemem gereken şu ki adına kanıp memleketimde erotik programda mı yapılıyor demeyin oradaki kasıt filmin en güzel yeri. Eğer programın isminin salaklığını ve metin yazarını öldürmek istememi es geçerseniz program bir harika. Özellikle de alternatif sinema tadına harika. Gerçi büyük bir heyecanla tam bir saçmalık olan April of Pieces yorumlarının bekliyorum ama Art of Attraction dan fikir yürütecek olursam bunlarda underground olsun çamurdan olsun, cool olsun tuhaf olsun zart olsun zurt olsun muhabbetindeler. Nasıl caddede aynı üretimden çıkmış 50 tane zincirli kendi çaplarında sistem karşıtı adam görebiliyorsanız, işte bu tip düşünenlerinde bundan farkı yok. Kendilerini altkültür içerisinde zincir vurmaları ve kayıtsız şartsız alt kültür ben seni seviyorum, alt ol dip ol demeleri beni her zaman güldürmüştür.

Buraya kadar okuyanlar ya ferruh ne bok diyon sen ya ? demeye başlamışlardır. O zaman burada keselim.

Bölüm 3 : Kes

Dip ve Gereksiz Not : Bu yazının bölüm 1' i yoktur, olmayacaktır. Zaten bölüm 2 ve 3 te sadece bölüm taklidi yapmaktadır. Edebiyat derslerinin bıkmaz uygucusu ben hala paragrafı bölmem gereken yerleri bulamamaktayım.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts