Lord Of The Rings Online

31-5-2007

1RogmulLord of The Rings Online sonsuz MMORPG arayışımda bana yardımcı olabileceğini düşündüğüm yeni bir oyun. Özet olarak WoW gibi ama daha iyi grafikleri ve questleri var gibi gözüküyor. Tabii ki genel olarak WoW un yeni oyun motorlarından fersahlarca uzak olduğu gerçeği de bir başka. Bir kaç yorumda Guild Wars ile World of Warcraft' ın harmanı olduğunu okudum. Pek doğru olduğunu sanmıyorum ama umalım ki doğru olsun. Muhtemelen Guild Wars' un 8 skill taşıma limit dahiline ve mükemmel dengeli dövüş ve ırk sistemine yaklaşamazlar ama umalım ki yaklaşmış olsunlar.

Her ne kadar Tolkien yüzüklerin efendisi' ni yaklaşık 9 sene kadar okuma şansına sahip olsam da bir fan olmaktan çok uzağım. Dolayısıyla hobbit, elf, beyaza gandalf muhabbetlerini pek takmıyorum. Lakin kendini elf zanneden insanlardansanız bu oyuna bayılacaksınız. Oyun aşırı derecede Tolkien' ın dünyasına bağlıymış.

Bu kadar spekülasyondan sonra oyunu araştırma gene size kalmakta. Muhtemelen önümüzdeki haftalarda oyunu oynadıktan sonra kendi deneyimlerimi paylaşağım.

spineless
from the album "climb" by The Climb

Recent Blog Posts

See all of the blog posts