Kişisel tarafından dipten vuruş

23-8-2003

Usta bir tasarımcı "ne yaparsınız ?" sorusuna "Webin kara deliklerini tasarlarım" diye cevap vermişti. Yardım yok, Ne olduğunu bilemezsiniz, ani ve derin.

Birkaç yıl önce memleketimizin sularında da bu tip kara delikler görülmeye başlandı. Anlamı kendini aşan veya hiçbir anlam ihtiva etmek için uğraşmayan, kullanılabilirlik lafını telaffuz dahi edemeyen ancak bir o kadar da cesur denilecek cinsten.

Eskilerden biri Anne Kakam Bitti’ ydi, Bu yazıyı yazma sebeplerimden biri ise bu şey, ne veya ne üzerine olduğu hakkında pek bir fikrim yok hatta pek okuduğum dahi söylenemez, güzel olan da bu değil mi ?

Mesela böyle bir şey var çok sevdim.

Kimsiniz ve Nesiniz ? Olayınız ne demeden duramıyor, sorulara cevap armakta ise anlam göremiyorum dediklerimden...
thecreativeone

Aslında bu listenin daha kalabalık olası gerekiyordu, ancak konu bu tip oluşumlar olunca balık hafızası modunda çalışıyorum.

Bu abuk subuk akşamı Google da pörtletmece aramakla geçirip nette bu güzide kelimeyi bulmadığımdan dolayı yakınarak siz sevgili okuyucularıma armağan ediyorum.

// anlaşılan bu zirve olayları bünyeye pek yaramıyor gene 33 kratlık dengesizlik içeriyorum

Tabii ki bu konuda ki anlam ifade eden noktayı yakalayan siz okuyucular; yakın dönemde internetteki oluşum türevleri hakkında bir makale geldiğini tahmin edebilirsiniz.

İfade yoksunluğu olan yazılar da çok not olurmuş, nitekim bu son not; bu şeylere ulaşmamdaki yegane araç plastic olgu ya thx, ve söz bir daha böyle bir yazı yazmayacağım.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts