İnternetin Bittiği An

1-2-2008

image Daha önce bir kaç defa daha interneti bitirmiştim, işte bu akşam da onlardan biri. Nasıl oluyorda 178 RSS Feed' e üye olup aynı zamanda forumları takip ederken, kendinizi bir anda internettin bittiği noktaya gelip "Acaba Safari hesabımı tekrar açtırsam mı diye düşünürken" bulabiliryosunuz?

Aynı zamanda "Speak" dinliyorsunuz, Aman Yarabbim....

Ayın başı ve ben de son senelerini memur modunda geçiren bir insan evladı olarak faturalarımı ödedikten sonra kendime bu ay eğlence üretebilecek bir şeyler aramaya çıktım. Bir hafta kadar önce bir ataricide (halk arasında bilinen ismi ile arcade) eski kuşak silah oyunları ile bir kaç seans geçirmiştim ve retro bir tad damağımda kaldı. Wii için bu tarz arcade oyunlarının çıktığını duyunca ben de onun içi biraz alışveriş yaptım. Şu an elimizde Wii Remote Gun Holder var ve oyun olarak da Sega - Ghost Squad ile Resident Evil var.image

Bu işim bittikten sonra internette daha başka ne siteler olabilir diye düşündüm, tam ben bu şekilde düşünürken muhtemelen 17.000 tane yeni site açıldı, bunların hiçbirinden henüz haberim olamadığından ve bu sırada "Speak" bittiğinden dolayı önce One Night Only sonra da Dave Spoon dinlemeye başladım Spoon adı çağrışım yapınca bir de Fisher Spooner (emerge tabii ki!) çaktım ve wired.com' u yükledim. Biraz dolaştım pek sarmadı nedense bu dergiyi hard-copy olarak okumak daha eğlenceli.

Son olarak iş görüşmesine giderek para kazanabileceğiniz bir site piyasaya çıkmış : Notch Up.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts