Hocus Pocus, Program Gizleme, Arka Planda Çalıştırma, İş Yerinde Nasıl Chat Yapılır? vs.

16-8-2004

Hocus Pocus, Anti Boss toplu alanlarda (iş yerleri, ofisler, park veya bol ziyaretçisi olan ev odaları) kişiselliğine önem veren ve belki de gizli işler çevirmek isteyen kişiler için geliştirilmiş küçük bir programdır.

Program istediğiniz programları gizleme-gösterme işini tek bir tuş kombinasyonu ile yapabiliyor bu sayede tüm programları anında gizleyebilir veya geri getirebilirisiniz. Bu noktada şunu unutmamalısınız ki programlar arka planda çalışmaya devam edecek. Dolayısıyla kimse anlamadan iş yerindeki bağlantıyı download programınız ile arka planda emebilir veya P2P programınızı açabilirsiniz. Aynı şekilde chat' te yapabilirsiniz.

Ctrl + F10 ile seçili programları gizle-göster yapabilirsiniz. Program kendisini aynı şekilde gizleyeceğinden anlaşılmayacaktır. Ek olarak program bu gizlenen programlar Alt + Tab kobminasyonundaki listeden de gizleyecektir. Herhangi bir program çıktığında ise Ctrl + F12 tüm arkaplandaki programları anında kapatabilirsiniz. Bu işlem Kill komutu gönderdiğinden pek tavisye edilmez ve bazı programlarda sorunlar oluşturabilir.

Daha detaylı bilgi, download ve ekran görüntüleri için programın dokümantasyonuna göz atabilirsiniz.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts