Guild Wars Nightfall ile Derviş olmak

10-11-2006

Nightfall15 aydır kadar Guild Wars oynuyorum ve herhalde Guild Wars oynadığımdan beri de pek başka oyun oynamadım çünkü o tadı vermiyorlar. Hele ki oyun multiplayer değilse.

Guild Wars Factions' ı kaçırdım, o aralar çok meşguldüm pek GW' ye vakit ayıramıyordum şimdi ise Nightfall çıktı Factions' tan önce bir Nightfall' ın tadına bakayım istedim. Özellikle Dervısh çok iyi gözüküyor, bir de Hero Battle' ları çok ilgimi çekti lakin lame Guild muhabbetlerinden ve 16 yaşında hayatını Guild Wars adamış gençliğin deli buildlerinden sıkılan tek tabanca yaşamayı seven biriyim. Evet bence de multiplayer oynayıp tek tabanca yaşamak biraz ironik ama önemli olan Arena yı kimin kapattığı öyle değil mi?

Özetle Nightfall' um yolda heyecanla bekliyorum. Muhtemelen bir önceki account' um ile ilişkilendireceğim, aslında ilişkilendirmemenin ve yeni hesap açmanın da çok güzel bir yanı var o da arkadaşlarınıze hesaplarınızdan birini verip hesabı olmayan arkadaşlarınızla da birlikte takılabilirsiniz. Bu da gayet keyifli olabilir.

Bu arada Amerika serverlarında güzel bir Guild' i olan varsa ve hayatını GW ye adamamış insanlar içeriyorsa, bir de 'hadi yaratık keselim gidelüm... abi kılıç kaptım bak nasıl yakıyor ama deeel mi?' muhabbeti yoksa, yeni guildlere kapı açmayı arzuluyorum.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts