Gmail, Orkut, Hotmail

29-6-2004

Gmail Davetiyesi Paylaşımı Burada !

Kısa ve öz geçersek, Gmail' ı bol bol kullanma fırsatım oldu.Pek bir eğlenceli ve zekice yapılmış. Google kullanılabilirliğin dibine vurmuş, en azından Internet Explorer için. Opera’ da hatalı çalıştığı duyumlarına sahibiz.

Orkut (hani şu yapımcısı Türk olan) için eski haber diyeceksiniz ama gene de geçelim. Orkut Google’ dan bir arkadaşın yarı-destekli kurduğu bir komün sistemi. Eş dost birbirini davet ede ede bir komün oluşuyor. Çok faydalı ve eğlenceli ben yeni katıldım. Katılmak isteyen varsa hemen benimle iletişime geçsin davetiye gönderelim.

Hotmail 250 mb. oluyormuş, bunu da arada iletelim. Serbest rekabetin hatırı sayılır getirileri, Google' un da bazı hesaplarının 1 TB olduğu duyulumuş, yalan geçici bir GB/MB karışması buna sebebiyet vermiş sanırım.

Bugünkü ıvır-zıvır bu kadar, bu tarz haberleri anlamlı şekilde yorum katmadan aktarmayı falan sevmiyorum, bunu çok daha iyi yapan bir sürü kaynak var. Genede bu konulara önceden değindiğimizden buradan da gelişmeleri bildireyim dedim.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts