Call of Duty 4, İstanbul Notları - II

24-12-2007

Gitmeden önce teknolojiden uzak duracağım demiştim ama huylu huyundan vazgeçmiyor ki!

3-5 günden sonra sıkılmaya başladım ve arkadaşlarımdan birinin internet cafe' sine gittim. Daha sonra abim, kuzenim ve arkadaşı kafalayınca onlar da çeşitli diğer insanları kafalayınca kendimizi 5 saatlik CoD4 Multiplayer seansında bulduk. Yaklaşık 10 kişi Team Death-Match ve herkesin tek olduğu Free-for-All oynadık.

Daha önceden Call of Duty' nin online keyfi hakkında fikir almaya çalışmıştım zaten, bu fırsat ile bizzat fikir edinmiş oldum.

Güzellikler ve Kötülükler :

Oyun kesinlikle alacaklarım listesinde ama gene de bu aralar vaktimi ET:QW' a harcamayı tahmin ederim. 1.4 yaması da oyuna biraz daha zevk katacak gibi. Hem bu sırada muhtemele CoD 4' te ucuzlayacaktır.

Bu arada hala internet cafe' lerde oynanan ana oyunlar :

Deli gibi Counter Strike oynanması çok ilgincime gitti, şu anki diğer oyunlarla kıyaslayınca Counter şaka gibi kalıyor. Neyse zaten Counter' ı hiç sevmemiştim..

Silkroad ve Knight Online' a gelince bana onlar da çok komik geliyor. Hayatının bilmem kaç yüz saatini bir oyunu oynamaya ayıracaksan hiç yoktan paraya kıyıp WoW, LOTRO veya Guild Wars gibi bir şeyler al.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts