butterflies are having love in my stomach

3-5-2006

Uzun bir sessizlik oldu. Küçük ve daha dünyanın kurallarını çözememiş küçük çocuk "bana onu geri verin" dedi... Koyu, kara gözlerini ona çevirdiler bir an için ona dünyanın en salak insanıymı gibi hissettirdiler, herşey bir anda oldu yıllar geçti.

Kafasını tavana çarpan eski çocuk arakasına baktı bir dizi gerizekalı tavşanın imalı olarak sırıttığını yemin edebilirdi. Arkadan dizlerini titretecek derecede güçlü şekilde Chemical' dan bir hatunun sesi geliyordu. Birden ses kesildi o an için kendi kalabalık bir club' ta tuvalete girmiş gibi hissetti. Bütün müzik bir anda kesildi ve yılların acısını içine gömmüş biri "day to end" i söylüyordu. take the pain away...the lovers in between.

Ekran kırmızlaştı, ağır bir koku çöktü. Tavana baktı en azından 50 kişinin kanı üzerine geliyor olmalıydı. Birden reklamlar çıktı salak bir adamın topluklarını vurduğunu gördü. Daha sonradan bunun frank sinatra olduğu ortaya çıktı tabii ki bu yeni bilgi salaklığı üzerinde bir etkisi olmasada popüler açıdan analize yeltenince ilginç sonuçlara elk oldu.

Gece biterken arka planda kiliseden symppathy for the devil yükseliyordu, please guess my name mister. When I was a child I always dream about this, under the red sky, a deep breath even deeper than me, even deeper than others. Left me in there, by myself, with my gloomy dreams for a rain.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts