Benim Hakkımda Bilmediğiniz ve Bilmek İstemeyeceğiniz 5 Şey

9-1-2007

Son zamanların popüler mimine beni Gürkan Yeniçeri beni sokmuş oldu.

1. Kendi İsmimi Söyleyemem
Muhtemelen benimle daha önceden bir defa konuşmuş olan herkesin bildiği ama bunu okuyanların bir çoğunun bilmediği bir şey 'R' leri söyleyemediğimdir. Kendimi bildim bileli 'R' leri söyleyemem ve yerine R - V arası bir ses çıkartırım. Kendi ismimde iki tane R olması da işimi pek kolaylaştırmıyor doğrusu. İşin komik kısmı ise bu durumun psikolojik olması. Nasıl bir psikolojiyse artık!

2. Evli ve Çocuksuzum
Genelde beni siteden dolayı tanıyanlar beni 35-40 yaşlarında sanıyor. Sanırım ismimin Berk gibi modern bir şey değilde eski türk filmi kaçkını bir isim olduğundan dolayı. 18 yaşında evlendim ve 5 seneden fazladır evliyim. Muhtemelen hayatımın en büyük başarısı böyle mükemmel ve bana katlanabilen bir insan ile evlenebilmektir.

3. Göğsünden Ateş Çıkaran Robotum
Hayır, değilim ancak küçükken bana büyünce ne olacaksın evladım denildiğinde "göğsünden ateş çıkaran robot olacağım" dermişim. Tabii ki akla Tosun Paşa' nın inanılmaz repliği geliyor : "Ya Lütfücüğüm herşeyi yapabiliyorum da gözlerimden ateş çıkartamıyorum"

4. Eğitimim Sıfır
Hiç bir üniversiteyi bitir(e)medim ve direksiyon dersi harici hayatımda hiç kursa gitmedim. Ehliyet sınavlarını veremediğimi ve hala ehliyetimin olmadığını da yazmam gerekiyor mu acaba? Lise not ortalamam da 3 bilmemkaçtı' tı sanırım.

5. Bilgisayara Takıntılıyım
Bu belki çok bilinmedik bir şey değil ama ilk bigisayarımı aldığımda bilgisayar kullanmayı biliyordum çünkü bilgisar sahibi olmadan yaklaşık iki sene öncesinden bilgisayar dergilerini düzenli olarak takip ediyordum.

 

Racona uyalım, Bunlar da benim öptüğüm arkadaşlar,
* Eloy
* Hüseyin Ünal
* Nahnu - Şu an kapalı ama ben kendisini öpeyim de o gelince telafi eder ;)
* TeaKolik
* Social Bunny

 

Recent Blog Posts

See all of the blog posts