Beni Kritize edeni Kritize ederim

2-3-2007

Evet sevgili okuyucular bugün yeni bir mim ile karşınızdayız, bugün kü mim menümüzde Beni Kritize Et! et var. Başlıktan da anlayacağınız gibi diğer blogları şekle sokacak 3 soru bulup yazmamız, onlarında cevaplaması gerekiyor. En çok şekle giren blog google' dan ihraç edilecek, en iyi şekle sokan blog ise +1 PR ile ödüllendirelecektir!... Tamam çok attım şimdi baştan alıyoruz, hatta kalın.

Daha Z-blog listesinde 3-4 pasım var ancak onu tamamlamadan nahnu' nun hunharca baskılarını savuşturmam gerekiyor. Böyle süper geyik bir girişten sonra işte geliyor.

Racon icabı bana pas veren siteyi kritize edip sonra da pas vermem gerekiyor. Şimdi sahneye nahnu' yu çağırıyoruz.

Nahnu - WebLog Falan

Nahnu fi tarihiniden bu yana bizimle olan bloglardan. Herşeyden öte bu adamın tasarımını kıskanıyoruz! Hayır boyuna değiştiriyorsun bir şey değil, bir de güzel oluyor falan. Benim gözümde wordpress bloglarının şahıdır kendisi.

Tabii ki bir blogun tasarımı bildiğiniz gibi en geçiçi öğe, bu blogda esas olan bu blogun esas olması, ileri derecede samimi, kendi yolunda bir blog olması ki bu onu okurken keyif almamı sağlıyor. Hakikaten çok ciddi derecede sempatim olan az bloglardan biri.

Elleri Görelim (türkçesi: Paslar)

Gürkan Yeniçeri - Analyst Developer

Crazy About Home - Evi için deli olanlar

Süleyman Sönmez - Güneşin Tam İçinde

Complexity is the Enemy of Security...

Recent Blog Posts

See all of the blog posts