Bedava Gmail, Gmail Davetiyesi Paylaşımı 20.000 den fazla Gmail Dağıtıldı !

2-9-2004

Aşağıda Arkadaşların Gönderdiği Davetiyelere tıklayıp Gmailinizi alabilirsiniz. Eğer davetiyelerin hepsi boş ise istek yapın lütfen....

Gmail almak istiyorsanız aşağıdaki yorumlardaki gmail linklerini takip edin. Ek olarak gmail' ınız varsa ya da daha önceden bu sayfa aracılığı ile gmail aldıysanız lütfen gene diğer arkaşların kullanması için olmayanlara gmail gönderin, gmail davetiye linklerinizi bu yorumlar aracılığı ile gönderin.

Bu yurt dışında popüler bir konsept. Dün ve bugün bir dizi Gmail davetiyesi elime geçti. Bir kaç arkadaşımızla birlikte Gmail davetiyesi paylaşımı yapıyoruz. Yorum olarak Gmail davetiyesi isteyebilirsiniz ve Gmail davetiyesi olanlarda istek yapanlara gönderirse seviniriz.

Aşağıda binden fazla Gmail hesabı ile ilgili istek var sizde Gmail isteğinizi güzel bir şekilde yapın. Kendi Gmail ınız varsa buradaki arkadaşlar dağıtın, Gmaillarınızı paylaşın, paylaştırın.

Buradan Gmail edinen arkadaşlar daviteyi imkanı olunca tekrar burada isteyen arkadaşlara davetiye gönderirse seviniriz. Gmail davetiyeniz için E-mail adresinizi doğru yazmayı unutmayın.

Son Gmail Dağıtımları Şu an bu sayfadan 20.000' den fazla gmail davetiyesi dağıtıldığını düşünüyoruz, daha fazla da olabilir. Bu yüzden maalesef dağıtan arkadaşların hepsinin adını buraya yazamıyoruz. Gmail isteklerinizi aşağıya yazabilir ve gmail davetiyelerinizi aşağıdaki isteklere gönderebilirsiniz.

Arkadaşlar lütfen siteye konan gmail davetiyelerinden ihtiyacınızdan fazlasını almayın. Malum Dünyada pek çok site Türkiye ye pek çok bedava verdiği hizmeti kesiyor bunun en baştaki sebebi bu hizmetlerin suistimal edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu konularda göstereceğiniz özen için ve burada bu sisteme destek veren tüm arkadaşlara çok çok teşekkürler.

Recent Blog Posts

See all of the blog posts